KIDS LEVEL

  Küçük yaş grupları ile yabancı dil eğitimi özel bir uzmanlık ve hassas bir çalışma gerektirir. Bu sebeple çocuk grubu öğretmenlerimiz alanlarında uzmanlaşmış, tecrübeli öğretmenlerdir.

  Yabancı dil yetilerini eş zamanlı olarak geliştirmeyi hedefleyen programımız, okuduğunu anlama, yazma, dinleme, konuşma becerilerini geliştirir.

  Eğitim programımız ilk ve ortaokulda okuyan öğrencilere yönelik hazırlanmış olup, dönem sonunda uluslar arası geçerliliği olan Oxford sınavlarında öğrencilerimizin başarılı olmasını da sağlayabilecek hazırlık ve içerğie sahiptir. 1. sınıftan itibaren kursumuza katılan öğrencilerimiz Özel Okula gitmeden en az burada eğitim alan öğrenciler seviyesinde eğitim almış olacaklardır.

 Çocuklarımızın dil eğitimi alırken, sosyalleşmesinin öneminin bilincinde olduğumuzdan, müzik ve drama derslerimiz ile, öğrencilerimizin hem daha eğlenceli ders yapabilmesi, hem de edindikleri dili sosyal aktiviteler aracılığı ile kullanabilmelerini sağlıyoruz.


                                                


 Öğrencilerimizin eğtimlerini desteklemek amaçlı eğitim kitapları, cd'leri ve workbook'ların yanı sıra vocabulary for kids (kelime yapılarını içeren materyal) story time ( çocuklarımız için hazırlanan masallar) kısa film çalışmalarımız bulunmaktadır. 
X