Hakkımızda

 
Özel Level Akademi olarak 2005 yılında AB proje danışmanlığı ve Yurtdışı eğitim danışmanlığı ile faaliyetlerimize başladık ve yüzlerce gencin çeşitli ülkelerde eğitim görmesine yardımcı olduk. Yurt dışında yabancı dilin orta öğretime geçmeden tamamlandığını yerinde gözlemleyerek ilimizde ilköğretim öğrencilerine yönelik yabancı dil programı açmaya karar verdik.

                       

2010 yılında MEB'e bağlanrak Türkiye'nin ilk İngilizce Etüt Merkezi programını oluşturduk. 7-14 yaş öğrencileri bu programla konuşarak ingilizce öğrenmelerini sağladık. Yabancı dil müfredatımızda klasik öğretmen-tahta ilişkisinin yerine konuşarak, İngilizce öğrenimini sağlayan programlar oluşturarak yabancı dili ders olmaktan çıkardık.  Uzman kadromuzla küçük sınıflar oluşturarak öğrencilerimizin eksiklerininin daha hızlı tamamlanmasını sağlayan daha ilgili bir program oluşturduk. Özel ders programımızla ortaokul öğrencilerimizin not ve sınav derecelerini yükseltmeyi başardık.

2013 yılında Kurs Adresim projesi ile Türkiye'deki bir çok özel eğitim kurumunu online platformda topladık. bu proje ile tüm eğitim branşlarında öğrenci ve kurumları bir araya getirmeyi başardık.

2014 yılında temsilcilik vermeye başlayan Level Akademi ulusalda 4 ilde hizmet vermeye devam etmektedir.
X